Izabela Wojcierowska

Izabela Wojcierowska
Izabela Wojcierowska
mgr Izabela Anna Wojcierowska ( Różańska) 
Urodzona i wychowana w Krakowie, a dokładnie w Nowej Hucie, gdzie ukończyła zarówno PSM I stopnia w klasie klarnetu, jak i OSM II stopnia Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w klasie saksofonu. 
Chcąc uczyć dzieci muzyki w powszechnych szkołach i udzielać się w ruchu amatorskich orkiestr dętych wybrała Edukacje Artystyczna w Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach.
Ukończyła uczelnie w trybie dziennym na dwóch specjalnościach: śpiew estradowy oraz prowadzenie zespołów artystycznych, a równolegle zaocznie Studium dla Kapelmistrzów i Tamburmajorów Orkiestr Dętych w Nowym Sączu.
Jej przygoda z orkiestra dętą zaczeła się 20 lat temu w orkiestrze Arcelor Mittal Poland (orkiestra przy Kombinacie Hutniczym w Krakowie), następnie zaprzyjaźniła się z Orkiestrą Dętą "Grobla", gdzie kapelmistrz Jerzy Ciaćko zaraził ją pracą z młodzieżą oraz organizacja pracy orkiestry jako prezes a dr hab Ewa Robak, prof. UJK dyrygowaniem. 
Po skończonych studiach zamieszkała w miejscowości Końskie. 
Jako świeżo upieczony kapelmistrz nawiązała prace z parafią w Odroważku i zaczęła współtworzyć Parafialną Orkiestrę Dętą "Perły Wincentego".
Zwyciężczyni programu "The Brain. Genialny Umysł"
W chwili obecnej mieszka w uroczym domku na wsi nieopodal Końskich, jest:
* instruktorem w Opatowskim Ośrodku Kultury w Opatowie (gdzie zakłada orkiestrę dęta), 
* kapelmistrzem Reprezentacyjnej Orkiestry "Tempo" Iwanowice
* muzykiem Marszałkowskiej Orkiestry Dętej w Kielcach
* muzykiem Big Bandu w Końskich

 

Pani Izabela Wojcierowska przedstawi wykład pt.: "Jak pracować, aby nie zwariować? I pozbierać się po utracie stanowiska."

2022-03-26

Jak pracować, aby nie zwariować? I pozbierać się po utracie stanowiska.
  • 10:30 - 11:15
  • 45 min
  • Sala Kameralna im. Marii Fołtyn - Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu ul. 25 czerwca 70