Piotr Benedyk

Piotr Benedyk
Piotr Benedyk

Piotr Benedyk – absolwent Akademii Muzycznej (obecnie Uniwersytet Muzyczny im F. Chopina w Warszawie). Przez 17 lat pracował w Reprezentacyjnej Orkiestrze Wojsk Lądowych (obecnie Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego) pełnił tam rolę muzyka - koncertmistrza. Jest również absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego wydziału psychologii.

 

Od 19 lat lat pracuje jako trener szkoląc zarówno menadżerów jak i ich zespoły w zakresie efektywnego wykorzystywania potencjału zespołowego. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę psychologiczną, muzyczną i biznesową. Przez 17 lat pełnił funkcję trenera w Akademii Toyoty i Lexusa.

 

Ponadto: posiada międzynarodowy certyfikat coacha – International Coaching Community (ICC), certyfikat Extended Disc, Certyfikat CoachWise (ICF), certyfikat Associate Certified Coach (ACC) ICF oraz certyfikat Mentor CoachWise. Jest mentorem w organizacji wspierającej przedsiębiorców Youth Business Poland, która jest częścią The Prince’s Youth Business International. Organizacja ta wspiera rozwój przedsiębiorczości w 35 krajach. Jest również  psychoterapeutą pracującym z osobami dorosłymi potrzebujących wsparcia w swojej drodze życiowe

Pan Piotr Benedyk poprowadzi wykład/warsztat na temat: Praktyczne zastosowanie modelu TSWF w pracy osób zarządzających orkiestrą.
 

Podczas wystąpienia przybliży model zarządzania, który oparty jest na obserwacjach i badaniach C.G Junga, potocznie nazywanym modelem stylów zachowań. Model ten w prosty i przejrzysty sposób poszerza możliwości zarządzania, motywowania, komunikacji, budowania relacji i ułatwia tworzenie efektywnych zespołów. Model ten przynosi wiele korzyści osobom zarządzającym i nie tylko. Dlatego bardzo często wykorzystywany jest w biznesie, gdzie potrzebne są rozwiązania proste, szybkie i efektywne.

 

Mamy nadzieję, że przekazana wiedza, będzie miała praktyczny wymiar i zainspiruje słuchaczy do głębszego spojrzenia na własne zespoły.

2022-03-27

Praktyczne zastosowanie modelu TSWF w pracy osób zarządzających orkiestrą.
  • 11:00 - 13:00
  • 120 min
  • Sala Koncertowa im. K. Pendereckiego w ZSM w Radomiu ul. 25 czerwca 70