Agnieszka CHWASTEK
Agnieszka CHWASTEK

Absolwentka Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu (edukacja artystyczna, dyrygentura chóralna, dyrygentura orkiestr dętych) oraz Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (muzykologia). Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu stypendia twórcze oraz stypendia z zakresu upowszechniania kultury na rok 2019 w dziedzinie MUZYKA. Od ponad 10 lat wykładowca Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz od 2 lat nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I st w Choszcznie. Współorganizatorka takich wydarzeń jak m.in.: Międzynarodowe Sympozjum Interpretacji KONCERTOWA ORKIESTRA DĘTA czy GRAND PRIX POLSKIEJ CHÓRALISTYKI IM. S. STULIGROSZA. Specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu projektów międzynarodowych, ogólnopolskich oraz lokalnych.

 

Pani Agnieszka zaprezentuje wykład/warsztat pt.: Jak i gdzie zdobyć fundusze na realizację działań artystycznych dla orkiestr dętych.

 

2024-03-15

Jak i gdzie zdobyć fundusze na realizację działań artystycznych dla orkiestr dętych.
  • 10:15 - 11:15
  • 60 min
  • SALA KONCERTOWA ZSM RADOM - ul.26 Czerwca 70

Bardzo dużo słyszymy o "projektach", o "funduszach europejskich czy rządowych", może nawet znamy jakieś zespoły, które otrzymały środki finansowe od miasta, z ministerstwa, czy jeszcze innego źródła..., ale jak to zrobić w swoim zespole czy środowisku twórczym? Jak zacząć, gdzie szukać i w ogóle jak napisać taki projekt.... Wystąpienie będzie próbą podpowiedzi na te pytania: gdzie szukać informacji o projektach, jakie jednostki dysponują finansami na działalność artystyczną, jak zacząć pisać projekt i na co zwrócić uwagę chcąc realizować projekty finansowane ze źródeł zewnętrznych.

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.